• Slider1
  • Slider2
  • Slider3
  • Slider4

Jsme spolehlivý dodavatel vinařských a nápojových technologií včetně nerezových armatur.

Naše výrobky nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových oborech.

Vinařství

Průmysl

Armatury

 

 

Sk Group logoJsme výhradní zástupci renomovaného výrobce SK - Group (Škrlj d.o.o.) pro Českou republiku.


 

Nová prodejna Vinařský ráj

Dne 5. 4. 2013 jsme pro naše zákazníky oficiálně otevřeli novou prodejnu. Na více než 300 mje kompletní sortiment pro vinaře - příslušenství pro vinohrad, vinný sklep i výrobu vína a dalších nápojů. Máme zde také vystaveny nejmodernější vinařské technologie (například funkční chladící systém). Prodejna je umístěna naproti staré prodejny (areál bývalého statku v Čejkovicích). Přijďte se k nám podívat a určitě nebudete litovat!

Ohlédnutí za Vinexem 2012

Vážení zákazníci, upřímně Vám děkujeme za projevený zájem o naši expozici na veletrhu Vinex v Brně. Věříme, že jste s námi strávili příjemné chvíle a nalezli užitečné informace i odpovědi na Vaše otázky. Naši zahraniční hosté – specialisté z řad obchodních partnerů, byli příjemně překvapeni jak počtem návštěvníků, tak úrovní vinařského oboru v ČR a SR

Vystavujeme na Vinexu, navštivte nás!

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na Mezinárodním vinařském veletrhu VINEX, který se koná ve dnech 28. 2. – 2. 3. 2012 v Brně. Na více než 110 m2 pro Vás bude připraven k prohlédnutí i konzultaci široký sortiment produktů. Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá, nebo si jen prohlédnout novinky ze světa potřeb pro vinaře a strávit příjemné chvíle se členy našeho týmu a také několika zástupci našich zahraničních obchodních partnerů.

Archiv novinek >


Kontakty

Monos Technology, s.r.o.
Farma pod zámkem Čejkovice
696 15 Čejkovice
Czech Republic

Tel.: +420 608 009 020 
e-mail:obchod@monostechnology.cz

Kde nás najdete?