O nás

O nás

Společnost Monos technology s.r.o. se zaměřuje především na velkoobchodní prodej vinařských technologií, nerezových armatur a technologií nápojového průmyslu.

Veškeré produkty, které expandujeme jak pro český, tak slovenský, rakouský či německý trh, podlehájí požadavkům té nejvyšší kvality, a to zejména díky úzké spolupráci s řadou světových prestižních a špičkových výrobců. Vyhovění nejvyšším nárokům a speciálním požadavkům zákazníka, včetně minimální lhůty dodání, je pro nás samozřejmostí.

Zákazníkovu spokojenost podtrhuje záruční i pozáruční servis a rovněž ochota našeho personálu výjít zákazníkovi vždy vstříct.

Cílem naší společnosti je vybudování spokojené obce zákazníků, kteří se k nám rádi a s důvěrou vracejí.

 

Společenská odpovědnost

Společnost Monos Technology s. r. o. se hlásí ke společensky odpovědnému podnikání, založenému na třech pilířích:

I. Ekonomický pilíř – snažíme se dosáhnout nízkých cen pro naše zákazníky, ne však na úkor kvality námi dodávaného zboží. Výhodné ceny zajišťujeme především nákupem přes minimum obchodních prostředníků. Díky vysokému zájmu zákazníků také můžeme nakupovat větší objem zboží, znamenající výsledné nižší ceny a opětovnou spokojenost koncových zákazníků.

II. Sociální pilíř – podporujeme kulturní a společenské akce formou různých sponzorských darů. Snažíme se také pomáhat zejména vinařskému sektoru (například podporou petice proti zavedení daně na tiché víno). Pro rok 2012 jsme byli partnerem soutěže KRÁL VÍN České republiky. Spolupracujeme s řadou lokálních akcí, konaných přímo samotnými vinaři. Kromě toho pravidelně a významně přispíváme humanitární organizaci ADRA.

III. Environmentální pilíř – nejsme lhostejní k životnímu prostředí kolem nás a uvědomujeme si, že naše současné chování bude mít důsledky i pro budoucí generace. V naší firmě třídíme odpad a snažíme se také o zamezení plýtvání vodou a energiemi. U našich dodavatelů vykonáváme audity, při kterých nás zajímá také jejich postoj k životnímu prostředí. 

Doporučujeme

Na Českém a Slovenském trhu zastupujeme jednoho z největších a nejprestižnějších světových výrobců nerezových nádrží, vinofikátorů a pneumatických lisů firmu Škrlj.

Napište nám, budeme Vás kontaktovat!

 Security code
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.