Novinky

Nová prodejna Vinařský ráj

Dne 5. 4. 2013 jsme pro naše zákazníky oficiálně otevřeli novou prodejnu. Na více než 300 mje kompletní sortiment pro vinaře - příslušenství pro vinohrad, vinný sklep i výrobu vína a dalších nápojů. Máme zde také vystaveny nejmodernější vinařské technologie (například funkční chladící systém). Prodejna je umístěna naproti staré prodejny (areál bývalého statku v Čejkovicích). Přijďte se k nám podívat a určitě nebudete litovat!

Ohlédnutí za Vinexem 2012

Vážení zákazníci, upřímně Vám děkujeme za projevený zájem o naši expozici na veletrhu Vinex v Brně. Věříme, že jste s námi strávili příjemné chvíle a nalezli užitečné informace i odpovědi na Vaše otázky. Naši zahraniční hosté – specialisté z řad obchodních partnerů, byli příjemně překvapeni jak počtem návštěvníků, tak úrovní vinařského oboru v ČR a SR

Vystavujeme na Vinexu, navštivte nás!

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na Mezinárodním vinařském veletrhu VINEX, který se koná ve dnech 28. 2. – 2. 3. 2012 v Brně. Na více než 110 m2 pro Vás bude připraven k prohlédnutí i konzultaci široký sortiment produktů. Přijďte se zeptat na to, co Vás zajímá, nebo si jen prohlédnout novinky ze světa potřeb pro vinaře a strávit příjemné chvíle se členy našeho týmu a také několika zástupci našich zahraničních obchodních partnerů.

Prvotřídní barrique sudy Demptos na českém a slovenském trhu

Vážení zákazníci, představujeme Vám firmu Tonnellerie Demptos S.A., jednoho z nejprestižnějších výrobců barikových sudů na světě. Francouzský výrobce Demptos Bordeaux ročně vyrobí 30 až 35 tisíc sudů, celkově pak všechny společnosti skupiny Demptos cooperages (Demptos France, Spain, Napa, South Africa) dosahují úctyhodného prodeje 70 tisíc sudů ročně. více informací >

Vzdělávání v denní praxi

Registrační číslo: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010884
Projekt OHK Hodonín je zaměřen na další profesní vzdělávání zaměstnanců podporované zaměstnavateli. Oblasti vzdělávání jsou: obecné IT dovednosti; měkké a manažerské dovednosti; jazykové vzdělávání; specializované IT dovednosti; účetní, ekonomické a právní kurzy; technické a jiné odborné vzdělávání.

více informací >